Keune CARE Satin Oil maska (200ml)

Maska bojātiem, sausiem matiem, 200ml


Iki nemokamo pristatymo liko: 200,00 €

21316

Naujas produktas

Riboto laiko pasiūlymas:

17,67 €

22,09 €

-20%

- +

 
Daugiau informacijos

Maska ir īpaši izstrādāta bojātu matu aprūpei. Augu eļļas veicina bojātu, plānu un sausu matu atjaunošanos, aktīvi baro un mitrina matus, piedod tiem dzīvīgumu, aizsargā no vides negatīvās ietekmes. Maskas formulā ir iekļautas dabīgas sastāvdaļas, kas rekonstruē matus, sākot no saknēm, novērš mitruma zudumu no matiem, tādejādi nodrošina matu maigumu un elastību.

Lietošana: Masku ir ieteicams lietot regulāri kopā ar tās pašas līnijas šampūnu. Maiga, krēmveida tekstūra padara maskas uzklāšanu vieglu un ātru, viegli izmantot mājās. Masku ir ieteicams uzklāt uzreiz pēc matu izmazgāšanas ar šampūnu, ieziest to visā matu garumā, sākot ar 2-3 cm no saknes, atstājiet uz 1-2 minūtēm, tad noskalot ar siltu ūdeni. Pēc uzklāšanas mati kļūst viegli ķemmējami, neektrelizējas, kļūst miksti un spīdīgi.

Tilpums: 200ml

 
Duomenų lapas
Produkto tipas Kaukės
Pagal sudedamąsias dalis Su vitaminais
Plaukų tipas/būklė Pažeistiems plaukams, Normaliems plaukams, Sausiems plaukams
 
Prekių grąžinimas

Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos galite grąžinti įsigytą produktą, jei jis nenaudotas ir yra originalioje, nepažeistoje pakuotėje. Grąžinus prekę, jums grąžinama visa produkto vertė. Norėdami grąžinti prekę, rašykite info@4hair.lv.

Vartotojas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties 2014 m. Gegužės 20 d. Kabineto reglamento Nr. 255 „Nuotolinės prekybos sutarčių nuostatai“ 22 punkte nurodytais atvejais, įskaitant:

  • vartotojas atidarė gaminio pakuotę, kurios negalima grąžinti dėl sveikatos ir higienos priežasčių.

Parašyti atsiliepimą

Keune CARE Satin Oil maska (200ml)

Maska bojātiem, sausiem matiem, 200ml

Parašyti atsiliepimą

30 kiti tos pačios kategorijos produktai:

CHI Tea Tree Oil matu maska

17,52 € 21,90 € -20%

QR code

Neseniai žiūrėti produktai

Meniu

Top
Menu