YELLOW 7 Levels Of Lift balinošais pulveris (20g)

Balinošais pulveris līdz 7 toņiem, 20g


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

PF018322

Jauns produkts

2,16 €

- +

 
Vairāk informācijas

YELLOW 7 Levels Of Lift balinošais pulveris efektīvai un vienmērīgai balināšanai. Satur kvinojas ekstraktu matu aizsardzībai un Aloetrix kompleksu ar UV filtru mīkstiem un spīdīgiem matiem. Viendabīga un stabila formula bez putekļiem, kas tūlītēji pieķeras matiem. Satur zilo pigmentu, lai novērstu dzeltenas un oranžas toņu nianses. Piemērots visām balināšanas tehnikām.

Lietošana: Nemetāliskā traukā sajaukt 1 paciņu pulvera (20g) ar peroksīdu attiecībās no 1:1 līdz 1:3 atkarībā no izvēlētās tehnikas. Uzklāt sausiem, nemazgātiem matiem. Pēc izturēšanas cītīgi izskalot un izmazgāt ar šampūnu.

Tilpums: 20g

 
Īpašības
Produkta tips Balinātāji
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

YELLOW 7 Levels Of Lift balinošais pulveris (20g)

Balinošais pulveris līdz 7 toņiem, 20g

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pat kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu