×

Piegādes noteikumi

Lūgums ņemt vērā, ka noteiktu zīmolu - ARTEGO, Montibello un KEUNE - nebūs iespējams npsūtīt aiz Latvijas robežām zīmola ierobežojumu dēļ. Ja jūs varat noorganizēt piegādi, mēs nosūtīsim produktus ar Jūsu izvēlēto kurjerdienestu vai personu.

Pasūtījumu apstrāde

Pasūtījuma apstrāde var aizņemt 1-3 darba dienas, ja visas preces ir centrālajā noliktavā, un vairāk, ja kāda no mūsu precēm atrodas vienā no mūsu reģionālajiem veikaliem.

 

Pasūtījumi tiek apstrādāti un komplektēti darba dienās no pulksten 9:00 līdz 17:00.

Piegāde

1. Pasūtījuma saņemšana veikalā

Pasūtījumu ir iespējams saņemt BEZMAKSAS jebkurā no “Frizieru Serviss” veikaliem. Pasūtījumu var saņemt arī Ventspils “Frizieru Serviss” veikalā iepriekš saskaņojot ar interneta veikalu.

 

Veikals "Frizieru Serviss" Ventspilī, pēc adreses Ganību iela 2, ir uzņēmuma SIA Lielmuiža sadarbības partneris.

 

Par pasūtījuma pieejamību veikalā Jums tiks paziņots pa e-pastu, SMS vai telefona zvana veidā. Pasūtījumu ir iespējams izņemt 7 dienu laikā. Gadījumā, ja šajā laika posmā pasūtījums netiek izņemts, Jūsu pasūtījums tiek atcelts un pasūtītās preces tiek atgrieztas noliktavā.

 

Lai izņemtu pasūtījumu, būs nepieciešams nosaukt Jūsu pasūtījuma numuru.

 

Ar mūsu veikaliem var iepazīties mūsu veikala sadaļā: Mūsu veikali

2. Pasūtījuma saņemšana Omniva pakomātā

Pasūtījumu ir iespējams saņemt arī Omniva pakomātā. Piegāde uz pakomātiem notiek 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstrādes. Izņēmums ir piegādes kavējumi, par kuriem klients tiek brīdināts mūsu mājaslapā banera veidā.

 

UZMANĪBU!

Piegādi Omniva pakomātā var realizēt tikai tad, ja pasūtījuma/preces izmērs nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64 cm) un svaru (~30 kg).

3. Pasūtījuma piegāde ar Omniva kurjeru (līdz durvīm)

Izvēloties piegādi ar kurjeru, pasūtījuma piegāde tiek veikta līdz klienta durvīm. Lai nodrošinātu optimālu apkalpošanu, klientam ir noteikti jānorāda pareizs un aktuāls telefona numurs saziņai.

 

Pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 - 17:00. Piegāde tiek nodrošināta 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstrādes.

4. Pasūtījuma piegāde ar DPD kurjeru (Eiropa)

Izvēloties piegādi ar kurjeru, pasūtījuma piegāde tiek veikta līdz klienta durvīm. Lai nodrošinātu optimālu apkalpošanu, klientam ir noteikti jānorāda pareizs un aktuāls telefona numurs saziņai.

 

Pasūtījuma piegāde tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 – 20:00.

5. Pasūtījuma piegāde HRX pakomātā (Somija, Polija, Zviedrija)

Pasūtījumu ir iespējams saņemt HRX pakomātā. Piegāde uz pakomātiem notiek 2-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstrādes un izsūtīšanas. Izņēmums ir piegādes kavējumi, par kuriem klients tiek brīdināts mūsu mājaslapā banera veidā.

 

UZMANĪBU!

Piegādi HRX pakomātā var realizēt tikai tad, ja pasūtījuma/preces izmērs nepārsniedz izvēlētā pakomāta izmērus. Šādos gadījumos klients tiek brīdināts rakstiskā veidā pa e-pastu.

Papildus jautājumiem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 67676712 vai pa e-pastu: info@4hair.lv

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums pilnvērtīgu veikala darbību. Sīkdatņu politika.

Autorizēties

Menu

Mans Vēlmju saraksts0

Jūsu grozs

Jūsu grozā vairs nav preču