×

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Jautājumi par pasūtījumu

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet e-pastu, ka esam sākuši tā komplektēšanu.

Atkarībā no izvēlētā piegādes veida Jūs saņemsiet īsziņu/zvanu, lai informētu, ka Jūsu pasūtījums ir gatavs saņemšanai, vai arī izsekošanas numuru par to, ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts.

Nē. Pēc pasūtījuma veikšanas mums ir jāapstiprina preču pieejamība, un tikai pēc īsziņas vai zvana saņemšanas varēsiet doties saņemt pasūtījumu.

Jā. Ja rodas grūtības ar pasūtījuma veikšanu vai vēlaties veikt konkrētu pasūtījumu - pielāgojot vēlamo preču daudzumu vai veicot pasūtījumu bez PVN (PVN maksājošajiem klientiem tikai ES valstīs).

Jā. Ja nevarat izņemt savu pasūtījumu un vēlaties, lai to izdarītu kāda cita persona, informējiet mūs pa e-pastu vai īsziņu, ka Jūsu pasūtījumu saņems kāds cits. Lai saņemtu pasūtījumu, Jūsu izvēlētajai personai būs jāzina pasūtījuma numurs.

Lai atgrieztu visu pasūtījumu vai tikai atsevišķas preces, apskatiet lapu “Pasūtījuma atgriešana”.

Lai pievienotu preci savam pasūtījumam, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktlapu, tālruni vai e-pastu.

Jautājumi par apmaksu

Veicot pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūs varat veikt apmaksu ar kredītkarti/debetkarti, PayPal, bankas pārskaitījumu vai arī caur internetbanku.

Ja izvēlējāties saņemt pasūtījumu kādā no mūsu veikaliem, varat norēķināties ar skaidru naudu pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Firma: SIA Hair Di
Bankas konts: LV37HABA0551032194718
Reģistrācijas numurs: 40103243724
Adrese: Vasaras 44, Jūrmala, LV-2008, Latvija

Dažādi jautājumi

Mēs piedāvājam 2 gadu garantiju visiem profesionālajiem instrumentiem - matu mašīnītes, trimmeri, fēni, lokšķēres, taisnotāji, utt.

Diemžēl ES regulu dēļ cena ir atkarīga no piegādes valsts, tāpēc preces cena tiks pārrēķināta grozā pēc adreses ievadīšanas. Precei tiks noteikta piegādes valsts PVN likme.

Autorizēties

Menu

Mans Vēlmju saraksts0

Jūsu grozs

Jūsu grozā vairs nav preču