×

Atteikuma tiesības​

1. Jums ir tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas atteikties no pasūtījuma vai atsevišķām precēm, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš ir 14 dienas no pasūtījuma saņemšanas, neatkarīgi vai pasūtījumu saņemat Jūs vai Jūsu izvelēta trešā persona. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

 

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ir jāinformē mūs – SIA Hair Di – izmantojot e-pastu (info@4hair.lv), personīgi ierodoties veikalā vai ar pasta starpniecību. Jūs varat izmantot mūsu atteikuma veidlapas, kas ir pieejamas mūsu 4HAIR.LV mājaslapā (Atteikuma veidlapa PDF formātā) vai arī iesniegt brīvā formā izveidotu iesniegumu.

 

3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja Jūs savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu iesniedz vai nosūtat pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

 

Uzmanību! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

1. Ja Jūs atteiksieties no sava pasūtījuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pasūtījuma.

 

2. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk.

 

3. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas metodi, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam.

 

4. Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod mums uz vietas mūsu veikalā - Maskavas iela 240, Rīga, Latvija, LV-1063 -, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt par atteikšanos no pasūtījuma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

 

5. Preces var tikt nosūtītas atpakaļ izmantojot Omniva atgriešanas kodu vai arī atgrieztas uz vietas mūsu veikalā. Papildus piegādes izmaksas, kas var rasties pie preču atgriešanas, SIA Hair Di nesedz.

Kādā gadījumā Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības?

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 

     •  Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, matu griežamā mašīnīte, matu taisnotāji, matu kopšana un veidošana, un citas tamlīdzīga rakstura preces).

Autorizēties

Menu

Mans Vēlmju saraksts0

Jūsu grozs

Jūsu grozā vairs nav preču