Wella Professionals Creatine+ Curl (C) losjons (75ml)

Ķīmisko ilgviļņu sastāvs krāsotiem un jūtīgiem matiem, 75ml


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

81620344

Jauns produkts

5,71 €

- +

 
Vairāk informācijas

Vismaz vienreiz mūžā, visām sievietēm patīk eksperimentēt ar saviem matiem. Un labākais veids kā to izdarīt ir pamainīt savu matu struktūru, pārejiet no plānajiem, taisnajiem matiem uz burvīgi čirkainiem matiem. Wella Creatine+ Curl C palīdzēs Jums sasniegt burvīgu čirkainu izskatu, tādu kādu mēs parasti redzamas reklāmās vai Holivudas aktrisēm. Pateicoties aktīvajai formulai, kas ir bagātināta ar katjonu polimēriem un unikāliem augu ekstraktiem, formula viegli nosedz katru matu šķiedru, bez to papildus bojāšanas vai krāsas noņemšanas. Šī emulsija palīdz stiprināt sulfīdu saites matos, padarot tos neticami cirtainus, elastīgus un skaidrus. Tas nozīmē, lai gan emulsijai ir ļoti agresīva ietekme, tā cenšas maksimāli pasargāt matus, bagātinot tos ar barības vielām un aizsargājot tos no izžūšanas un lūšanas.

Lietošana: Uzklāt uz matiem atbilstoši instrukcijai.

Tilpums: 75ml

 
Īpašības
Produkta tips Losjoni
Pēc iedarbības Skaistām lokām
Matu tips/stāvoklis Trausliem (vājiem) matiem, Krāsotiem matiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Wella Professionals Creatine+ Curl (C) losjons (75ml)
Ķīmisko ilgviļņu sastāvs krāsotiem un jūtīgiem matiem, 75ml

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pat kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu