Ceriotti Ci 5000 Black matu fēns

Profesionāls fēns, melns


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

E3229N

Jauns produkts

113,88 €

- +

 
Vairāk informācijas

*Komplektā nav klusinātājs (attēlā)

Ceriotti Ci 5000 modelis ir patiess itāļu profesionālais matu fēns kompaktā iepakojumā. Fēns ir ļoti spēcīgs, jauda līdz pat 2200W, taču tam ir arī citas priekšrocības, tostarp arī unikālā Ceriotti tehnoloģija TRYO™ SYSTEM. Ceriotti Ci 5000 ar TRYO™ SYSTEM sistēmu ir patiess inženierijas dārgakmens. Iegādājoties šo fēnu, Jūs iegūsiet šādas priekšrocības:

Jauda un veiktspēja

Bi 5000 modelim ir neticīgi spēcīga gaisa plūsma – 109 m3/h ar ātrumu 49 m/s. Izmantojot šādu jaudu, šis modelis viegli tiks galā ar dažāda veida uzdevumiem tikai dažu minūšu laikā. Pateicoties profesionālajam maiņstrāvas motoram (AC EVO K16), viss var kļūt par realitāti. Motors darbojas ar ātrumu 18’500 apgr./min., ar minimālo garantēto kalpošanas laiku vismaz 2000 stundas.

Nesalaužams un elastīgs

Izmantojot TRIO tehnoloģiju, šis modelis Jūs pārsteigs ar savu izturību pret dažādām mehāniskajām slodzēm. Šo fēnu var mest uz grīdas un nekas ar to nenotiks. Augstās kvalitātes korpuss ir izgatavots no triecienizturīgas plastmasas NYLON PA 6.6, kas būs droša pret kritieniem. Ar Bi 5000 modeli Jums nav jāuztraucas par to, ka fēns varētu tikt sadauzīts vai salauzts. Šis modelis var izturēt jebkādu triecienu, pat krītot uz flīzēm, kur kritiens pārsniedz viena metra augstumu.

Viegla darbība un apkope

Īpaši izstrādātā vieglās tīrīšanas sistēma ļaus Jums viegli parūpēties par filtrācijas sistēmu un pat tad, ja kaut kas tajā nonāks iekšā, tas nebūs svarīgi. Ceriotti Ci 5000 ir apveltīts ar unikālu motora tīrīšanas sistēmu. Netīrumi, mati, pat veselas šķipsnas, kas caur filtru iekļūst motorā, ir viegli noņemamas bez fēna papildus izjaukšanas.

Vadība un iestatījumi ir tradicionāli citiem fēniem – fēnam ir 2 ātrumi, 4 temperatūras iestatījumi un cool shot poga. Pogas atrodas fēna roktura priekšā. Ir vērts atzīmēt, ka šis modelis ir aprīkots ar uzlikām, kurām ir jauna tipa stiprinājumi, pateicoties kuriem tie droši paliks vietā, taču nokrišanas gadījumā, uzlikas droši “atvienosies” no fēna.

Modeļa Ceriotti Ci 5000 īpašības:

  • Unikāla TRYO™ SYSTEM tehnoloģija
  • Jauda 2200W
  • Maksimālā gaisa temperatūra 150°C
  • Svars – 425g
  • Profesionāls maiņstrāvas motors ar ilgu kalpošanas laiku
  • 2 ātruma iestatījumi; 4 temperatūras iestatījumi
  • H05 VVF FLEX GLOSSY 3 metru kabelis
  • Noņemams filtrs
  • Komplektā iekļautas 3 koncentratora uzlikas

 
Īpašības
Instruments Fēni
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Ceriotti Ci 5000 Black matu fēns

Profesionāls fēns, melns

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pat kategorijā:

QR kods

Nesen skatītie produkti

Izvēlne

Menu