Joico Vero K-PAK Age Defy Color matu krāsa

Permanentā matu krāsa sirmiem matiem, 74ml


Jauns produkts

12,77 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Atdodiet atpakaļ saviem matiem to jaunātnīgo izskatu, Vero K-PAK Age Defy permanentā matu krāsa nāk ar lielu toņu klāstu un novērš četras galvenās pazīmes matu nosirmošanai.

Vero K-PAK Age Defy krāsu palete piedāvā lielāko toņu atlasi, kas noklāj perfekti sirmos matus, plus katra tūbiņa sastāv no 3 matu pret novecošanās sastāvdaļām: maigāka, vieglāk ieveidojama matu tekstūra; atjaunots matu spīdums un spožums; rūpīga matu kondicionēšana.

  • Revolucionārs Quadramine komplekss™, rekonstruē matus un ietver krāsas pigmentus dziļi matu kutikulā, nodrošinot spilgtu matu toni. Galvenā kompleksa priekšrocība: keratīna molekulu klātbūtne, kas ļauj dziļi ieurbties matu garozā un aizpildīt bojātās vietas. Padara matus spēcīgus un spīdīgus.
  • Petentēta Trans Cuticle Delivery System™ sistēma, nodrošina dziļu krāsas pigmentu iekļūšanu matos, krāsojot katru matu šķipsnu no iekšpuses uz ārpusi.
  • Permanentajā krāsā ir minimāls daudzums amonjaka, kas ir atšķirīgs katram matu tonim.

Lietošana:

Tilpums: 74ml

 
Īpašības
Produkta tipsKrāsas
Matu tips/stāvoklisKrāsotiem matiem, Visiem matu tipiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Joico Vero K-PAK Age Defy Color matu krāsa

Permanentā matu krāsa sirmiem matiem, 74ml

Rakstīt atsauskmi

Piederumi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

Insight Incolor krēmkrāsa

5,28 € 6,59 € -20%

YELLOW Color matu krāsa

6,24 € 7,80 € -20%

QR kods

Izvēlne

Menu