Schwarzkopf Professional Igora Vibrance matu krāsa

Demi-permanentā matu krāsa bez amonjaka, 60ml


Jauns produkts

10,13 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Igora Vibrance ir moderna, mitrinoša demi-permanentā matu krāsa ar šķidru formulu, kuru var pārveidot želejā vai arī krēmā, paplašinot Jūsu tehnisko darbību un salona pakalpojumus. Uzziniet kā Igora Vibrance var sniegt Jums #VAIRĀK radošuma, biznesa un pievilināt vairāk klientus!

Mitrinošs aizsargājošs komplekss ar AQUAXYL tehnoloģiju aizsargā matus demi-permanentās matu krāsošanas laikā. Inovatīvā tehnoloģija saglabā matu iekšējo mitruma līmeni, lai stabilizētu matu iekšējo struktūru, tas pasargā matus no to lūšanas un izveido gludu matu virsmu, kas būs perfekta vienmērīgam matu krāsojumam. Formulas sastāvā nav alkohola, tā ir bagātināta ar B3 un B5 vitamīniem, kas ieskauj matu kutikulu aizsargapvalkā, izlīdzina to un piešķir matiem žilbinošu spīdumu.

  • Lieliski un spilgti krāsas rezultāti ar sirmo matu pārklājumu līdz pat 70%
  • Noturība līdz 25 mazgāšanas reizēm

Lietošana: Sajaukt matu krāsu ar losjonu-oksidantu vai arī gēlu-oksidantu, attiecībā 1:1. Iedarbības laiks ir 5 līdz 20 minūtes.

Tilpums: 60ml

 
Īpašības
Produkta tipsKrāsas
Pēc sastāvdaļāmBez amonjaka
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance matu krāsa

Demi-permanentā matu krāsa bez amonjaka, 60ml

Rakstīt atsauskmi

Piederumi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

Insight Incolor krēmkrāsa

5,28 € 6,59 € -20%

YELLOW Color matu krāsa

6,24 € 7,80 € -20%

QR kods

Izvēlne

Menu