L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox maska (250ml)

Maska pret metālu uzkrāšanos matos, 250ml


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

0160606

Jauns produkts

Īpašs piedāvājums

22,40 €ar PVN

28,00 €ar PVN

-20%

- +

 
Vairāk informācijas

Pēc krāsošanas vai balināšanas mati kļūst poraināki un ir pakļauti straujākai metālu uzkrāšanai matos. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizos matu kopšanas produktus mājas apstākļos, kas palīdzēs novērst metālu uzkrāšanos. Metal Detox ir novatoriska produktu sērija, kas izstrādāta sadarbībā ar labākajiem stilistiem un zinātniekiem visā pasaulē. Sērijas galvenais darbības mērķis ir neitralizēt vara metāla daļiņas, kas uzkrājas mata garozā.

L'Oreal Metal Detox profesionālajai maskai ir viegla tekstūra, kas dziļi baro katru matu šķiedru. Tā samazina matu porainību un aizsargā no turpmākas metāla uzkrāšanās matos.

Lietošana: Labākajam rezultātam, izmantojiet Metal Detox masku pēc Metal Detox šampūna. Uzklāt masku uz iepriekš izmazgātiem un ar dvieli izžāvētiem matiem. Atstāt uz 1 minūti. Rūpīgi izskalot.

Tilpums: 250ml

 
Īpašības
Produkta tips Maskas
Pēc iedarbības Krāsas noturībai, Matu barošanai, Mīkstumam, Saules aizsardzībai
Matu tips/stāvoklis Balinātiem matiem, Ķīmiski apstrādātiem matiem, Krāsotiem matiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

L'Oreal Professionnel Serie Expert Metal Detox maska (250ml)

Maska pret metālu uzkrāšanos matos, 250ml

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu