Olivia Garden NanoThermic Royalty Paddle matu suka

Matu suka ar neilona sariem


ID1702

Jauns produkts

16,02 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Olivia Garden NanoThermic Royalty matu sukai ir liels spilventiņš, kas būs ideāli piemērots matu ķemmēšanai un veidošanai.

Keramikas pārklājums nodrošina antistatisku efektu un vienmērīgi sadala siltumu, pasargā matu struktūru, samazina matu žāvēšanas laiku. Sariņu un darba virsmas pārklājums veicina ātru sildīšanu un efektīvu darba temperatūras uzturēšanu. Turklāt, NanoThermic tehnoloģija nodrošina antibakteriālu efektu.

Matu sukas sariņi ir veidoti no īpaša karstumizturīga neilona ar bumbiņām uz galiem un  ir lādēti ar negatīvajiem joniem. Nekaitē ādai un matiem. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, nodrošina neticami rūpīgu matu ķemmēšanu un padara matus mīkstus un spīdīgus.

Gumijotais rokturis neslīdēs ārā no rokas un ir aprīkots ar īpašu astīti matu sadalīšanai pa šķipsnām.

 
Īpašības
AksesuāriMatu sukas
SariNeilona sari
Papildus īpašībasNoņem statisku elektrību, Antibakteriāls
Matu sukas tipsTaisnstūra, Veidošanai ar fēnu
MateriālsKeramika
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Olivia Garden NanoThermic Royalty Paddle matu suka

Matu suka ar neilona sariem

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu