L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color 10-in-1 sprejs

Daudzfunkcionāls sprejs krāsotiem matiem, 190ml


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

6974368

Jauns produkts

19,51 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Pagarināt salonā iegūto krāsas efektu ir iespējams tikai izmantojot pareizo matu kopšanu mājas apstākļos. L’Oreal Vitamino Color 10-in-1 sprejs aizstāj vairākus veidošanas un kopšanas līdzekļus, nodrošinot 10 tūlītējus efektus. Karstuma aizsardzība līdz 230°C, spīdums, vieglums, matu gludums, atšķetināšana, vieglāka žāvēšana ar fēnu, pret matu lūšanu, pret šķeltiem matu galiņiem, pret pūkošanos.

Eksperta padoms: pirms žāvēšanas ar fēnu produkts pasargās mitrus matus no augstām temperatūrām, pēc tam tas darbosies kā nobeiguma līdzeklis, lai piešķirtu matiem spīdumu.

Tagad visu Serie Expert produktu iepakojums ir 100% pārstrādājams, izņemot vāciņu un etiķeti. L'Oreal Professionnel jau 110 gadus rūpējas par sieviešu matu skaistumu: Parīzē radītais zīmols ir franču elegances iemiesojums.

Lietošana: Izsmidzināt uz iepriekš izmazgātiem ar dvieli izžāvētiem matiem vai sausiem matiem. Ieveidot matus. Nenoskalot.

Tilpums: 190ml

 
Īpašības
Produkta tips Spreji
Pēc iedarbības Antioksidanti, Karstuma aizsardzībai, Krāsas noturībai, Matu galiņiem, Matu nogludināšanai, Mīkstumam, Spīdumam
Matu tips/stāvoklis Krāsotiem matiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color 10-in-1 sprejs

Daudzfunkcionāls sprejs krāsotiem matiem, 190ml

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pat kategorijā:

CHI PowerPlus Revitalize sprejs

20,40 € 25,49 € -20%

QR kods

Izvēlne

Menu