Schwarzkopf Professional Hair Primer sprejs

Matu praimeris pirms krāsošanas, 250ml


Līdz bezmaksas piegādei trūkst: 200,00 €

HP89365

Jauns produkts

13,69 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Schwarzkopf Professional Hair Primer – līdzeklis porainas matu struktūras nogludināšanai. Izlīdzina un līdzsvaro matu struktūru no saknītēm līdz matu galiņiem, palīdz neitralizēt metāla jonus uz mata virsmas. Uzlabo matu struktūru no iekšpuses, pateicoties formulai ar pantenolu un hidrolizēto kviešu proteīnu. Nodrošina vienmērīgu krāsošanas rezultātu visiem krāsošanas pakalpojumiem, nemainot krāsas vau balinātāja darbību. Vieglā formula nodrošina vieglu un ātru krāsas uzklāšanu, pateicoties matus kopjošajām un atšķetinošajām īpašībām.

Lietošana: Izsmidzināt uz porainiem matiem šķipsnu pa šķipsnai, ļaujiet matiem izžūt vai, ja ir nepieciešamas, izžāvējiet ar fēnu un tad turpiniet ar matu krāsošanu.

Tilpums: 250ml

 
Īpašības
Produkta tips Spreji
Pēc iedarbības Krāsas noturībai, Matu nogludināšanai, Mīkstumam
Matu tips/stāvoklis Balinātiem matiem, Bojātiem matiem, Ķīmiski apstrādātiem matiem, Krāsotiem matiem, Normāliem matiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Schwarzkopf Professional Hair Primer sprejs

Matu praimeris pirms krāsošanas, 250ml

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu