Kadus Professional Permanent Extra Rich matu krāsa

Permanentā matu krāsa, 60ml


Jauns produkts

8,42 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Kadus Permanent matu krāsa der jebkuram matu tipam. Sirmi mati? Nekādu problēmu! Šī matu krāsa nosegs 100% sirmo matu un piedos tiem pasakainu krāsu, tādu pašu kāda tā bija pirms Jūsu dabīgās matu krāsas izbalēšanas. Pateicoties krāsas gaisīgajai un krēmīgajai tekstūrai ar Vitaflection molekulām, matu krāsas dziļi iekļūst matos, kā rezultātā mati iegūst izcilu matu krāsu uz ilgu laiku, pie pareizas matu kopšanas. Šī matu krāsas izbalina matus līdz pat 4 toņiem. Ļaujiet Jūsu matiem atrast dzīvību kopā ar šo matu krāsu.

Lietošana: Uzklāt matu krāsu uz sausiem,  nemazgātiem matiem. Sajaukt krāsu kopā ar oksidantu attiecībā 1:1 (60ml matu krāsas + 60ml oksidants), vai arī attiecībā 1:2 (60ml matu krāsas + 120ml oksidants), atkarībā no vēlamās krāsas. Ieteicamais ekspozīcijas laiks ir 30-40 minūtes. Izmazgāt matus ar Kadus šampūnu un noskalot tos ar lielu daudzumu ūdens.

Tilpums: 60ml

 
Īpašības
Produkta tipsKrāsas
Matu tips/stāvoklisVisiem matu tipiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Kadus Professional Permanent Extra Rich matu krāsa

Permanentā matu krāsa, 60ml

Rakstīt atsauskmi

Piederumi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

Insight Incolor krēmkrāsa

5,28 € 6,59 € -20%

YELLOW Color matu krāsa

6,24 € 7,80 € -20%

QR kods

Izvēlne

Menu