HairGoals FLOW BLACK matu fēns

Profesionāls fēns, 1300W


GLHGFLOW2N

Jauns produkts

Īpašs piedāvājums

300,00 €ar PVN

341,99 €ar PVN

-41,99 €

- +

 
Vairāk informācijas

FLOW profesionālais fēns ir jaunums no zīmola HAIRGOALS, kas ieviests matu kopšanas tirgū ar jaunām un revolucionārām funkcijām. Instruments ar izsmalcinātu stilu un dizainu, kas izgatavots, izmantojot labākos materiālus un vismodernākās un veikt spējīgākās tehnoloģijas

JAUNS PROFESIONĀLS DIGITĀLAIS DZINĒJS

Jaunizstrādātais īpaši vieglais profesionālais digitālais motors ir izstrādāts, lai nodrošinātu profesionālu veiktspēju un atbalstītu nepārtrauktu lietošanu darba vidē vai personiskai lietošanai mājas apstākļos, bez jaudas kritumiem, nodrošina 120 000 apgr./min ar superventilāciju.

MAGNĒTISKĀS UZLIKAS UN DIFUZORS

Novatoriskā uzliku stiprinājuma sistēma (3 standarta) ļauj viegli tās piestiprināt, pagriezt, noņemt, droši savienojot tos ar Flow fēnu.

ULTRA-VIEGLS UN NOSLĒDZAMS

Flow ir aprīkots ar atkārtoti noslēdzamu rokturi, lai atvieglotu matu žāvēšanas pakalpojumus frizētavā un padarītu efektīvāku atsevišķu šķipsnu apstrādi. Fēns ir īpaši viegls, tikai 325 g, neskaitot ar silikonu pārklāto strāvas vadu.

INOVATĪVS AIZMUGURĒJAIS  MIKROFILTRS

Novērš netīrumu/daļiņu iekļūšanu dzinējā. Pagarina motora kalpošanas laiku, neļauj Jūsu matiem sapīties fēna aizmugurējā spolē.

INTELIĢENTAIS REŽĪMS

3 dažādas programmas, kuras var izvēlēties ar MODE pogu:

  • SWING (ieteicams ātrai matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru augstajā režīmā un plūsmu stiprajā režīmā.
  • SCULP (ieteicams biezu matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru vidējā režīmā un plūsmu vidējā režīmā.
  • GLOSS (ieteicams vienmērīgai matu žāvēšanai) – aukstā un karstā gaisa plūsma mijas ar temperatūru zemajā režīmā un plūsmu vieglajā režīmā.

Izvēloties vienu no trim režīmiem, fēns izmanto karsto gaisu (temperatūra atkarībā no izvēlētā režīma) pirmajās 5 sekundēs un auksto gaisu nākamajās 7 sekundēs. Cikls atkārtojas visu matu žāvēšanas laiku.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • Īpaši ātrs matu žāvēšanas laiks – par 300% ātrāks nekā parastam fēnam
  • Dubultā matus kopjošā tehnoloģija – jonu + infrasarkanais starojums
  • Kluss, digitāls un īpaši viegls, tikai 325 g
  • Ļoti zema patēriņa sistēma -40% (tikai 1300W)
  • Kabelis ar silikona pārklājumu – 3 metri
 
Īpašības
InstrumentsFēni
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

HairGoals FLOW BLACK matu fēns

Profesionāls fēns, 1300W

Rakstīt atsauskmi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

HairGoals FLOW GREY matu fēns

300,00 € 341,99 € -41,99 €

QR kods

Nesen skatītie produkti

Izvēlne

Menu