Joico Vero K-PAK Color matu krāsa

Permanentā matu krāsa, 74ml


Jauns produkts

12,77 €ar PVN

- +

 
Vairāk informācijas

Meklējiet patieso krāsu toņu sistēmu, kas ļaus Jums brīvi izpausties ar matu krāsām bez uztraukuma, ka Jūs varētu bojāt savus matus? Nokrāsojiet un aizsargājiet savus matus ar Vero K-PAK matu krāsu, vienīgā krāsa pasaulē, kas satur godalgoto K-PAK atjaunojošo sistēmu. Šī sistēma ir iecienīta gan slaveniem matu krāsotājiem, gan arī krāsotājiem mājas apstākļos. Šī krāsa nodrošina spilgtu matu toni, brīnišķīgu matu kondicionēšanu un ilgstošu krāsas rezultātus pēc katras lietošanas reizes.

  • Revolucionārs Quadramine komplekss™, rekonstruē matus un ietver krāsas pigmentus dziļi matu kutikulā, nodrošinot spilgtu matu toni. Galvenā kompleksa priekšrocība: keratīna molekulu klātbūtne, kas ļauj dziļi ieurbties matu garozā un aizpildīt bojātās vietas. Padara matus spēcīgus un spīdīgus.
  • Petentēta Trans Cuticle Delivery System™ sistēma, nodrošina dziļu krāsas pigmentu iekļūšanu matos, krāsojot katru matu šķipsnu no iekšpuses uz ārpusi.
  • Permanentajā krāsā ir minimāls daudzums amonjaka, kas ir atšķirīgs katram matu tonim.

Lietošana:

Tilpums: 74ml

 
Īpašības
Produkta tipsKrāsas
Matu tips/stāvoklisKrāsotiem matiem
 
Preču atgriešana

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@4hair.lv.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

  • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ

Rakstīt atsauskmi

Joico Vero K-PAK Color matu krāsa

Permanentā matu krāsa, 74ml

Rakstīt atsauskmi

Piederumi

30 produktu tajā pašā kategorijā:

QR kods

Izvēlne

Menu